Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací zde

Kalkulačka | Srovnávač.partners.cz

Provozní podmínky a související informace

Provozní podmínky

 1. Provozovatelem webu a poskytovatelem služby je společnost Partners Financial Services, a.s., se sídlem Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4, IČ 27699781, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp.zn. B 12158 (dále jen „Partners“, nebo prostě „my“).
 2. Na této stránce využíváme informace převzaté od našich obchodních partnerů a neodpovídáme tedy za jejich správnost, přesnost a aktuálnost. Účelem zobrazení informací navíc není poskytnout detailní a úplné informace o jednotlivých produktech, ale spíše porovnat hlavní parametry tam, kde je to možné. Pro detailní seznámení s produktem je nutné pročíst konkrétní obchodní podmínky konkrétního finančního produktu.
 3. Obsah webu je chráněn právem autorským (dle z.č. 121/2000 Sb., Autorský zákon). Chcete-li kterýkoliv uveřejněný materiál převzít dle § 34 písm. c) autorského zákona, případně jej dále šířit jiným způsobem, vyžádejte si předem náš souhlas. Bez předchozího souhlasu není přebírání dovoleno.
 4. Naší hlavní činností je poskytování finančně-poradenských služeb. Kvalitní poradenství je však možné jen se znalostí mnoha informací (osobních údajů) klientů, a proto, pokud jste vyjádřil/a zájem o naše služby odesláním kontaktních osobních údajů, bude Vás kontaktovat naše klientské centrum, za účelem domluvení schůzky s konkrétním finančním poradcem, či domluvení jiné formy poskytnutí našich služeb.
 5. V případě, že se nám nepovede se s Vámi spojit ve lhůtě 3 měsíců od projevení zájmu o naše služby, Vaše kontaktní údaje vymažeme. Stejně tak vymažeme kontaktní údaje v okamžiku, kdy nám potvrdíte, že o naše služby nemáte zájem.
 6. Pokud zájem o naše služby naopak potvrdíte, budeme i Vaše kontaktní údaje nadále zpracovávat a vše se bude řídit vzájemně dohodnutými podmínkami zprostředkování.
 7. Po výše uvedenou dobu zároveň využijeme Vaši e-mailovou adresu k zasílání obchodních sdělení. Každé takové obchodní sdělení bude zřetelně označeno a zároveň budete mít kdykoliv možnost další zasílání obchodních sdělení odmítnout, a to postupem uvedeným v daném obchodním sdělení.
 8. Některé produkty našich obchodních partnerů lze uzavřít on-line, i bez našeho poradenství. Před využitím této služby budete upozorněn/a, že vstupujete na stránky jiného poskytovatele služeb, a to znamená, že kliknutím přecházíte do sféry tohoto jiného poskytovatele a mimo odpovědnost Partners.
 9. Některé naše obchodní partnery lze prostřednictvím našeho webu přímo kontaktovat s poptávkou, i bez našeho poradenství. Před využitím této služby budete upozorněn/a, že vstupujete na stránky jiného poskytovatele služeb, a to znamená, že kliknutím přecházíte do sféry tohoto jiného poskytovatele a mimo odpovědnost Partners.

Informace ke zpracování osobních údajů

 1. Osobní údaje, které jste poskytl/a prostřednictvím tohoto webu jsou nezbytné pro další jednání o využití našich finančně-poradenských služeb, o které jste projevil/a zájem. Osobní údaje zapracováváme v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. b) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy za účelem jednání o poskytnutí finančně-poradenských služeb.
 2. Osobní údaje zpracováváme manuálně i automatizovaně, a to sami nebo prostřednictvím našich poradců (zpracovatelů). V případě, kdy provozovatel webové stránky, na kterém jste zadal/a osobní údaje je odměňován za pozdější zprostředkování finančního produktu, předáváme mu Vaše osobní údaje (jako správci) za účelem kontroly správnosti vyplacené odměny.
 3. V případě, že se nedohodneme na poskytnutí finančně-poradenských služeb, budou Vaše osobní údaje zpracovávány do doby, než nám potvrdíte, že o poskytnutí těchto služeb nemáte zájem, maximálně však po dobu 3 kalendářních měsíců od jejich poskytnutí.
 4. V souvislosti se zpracováním osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz a právo na přenositelnost. Svá práva můžete uplatnit u pověřence pro ochranu osobních údajů na e-mailové adrese poverenecOU@partners.cz. Případné stížnosti ve vztahu ke zpracování Vašich osobních údajů můžete podávat také přímo dozorovému orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.