Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

Více informací zde

Kalkulačka | Srovnávač.partners.cz

Partners Financial Services, a.s.

Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s., zahájila svou činnost v červnu roku 2007 a její hlavní aktivitou je poskytování nezávislého finančního poradenství. Heslem Partners je Finanční poradenství JINAK. V současnosti jsou Partners největší finančněporadenskou společností na českém trhu, s více než miliardovým ročním obratem a dvěma sty tisíci klienty. Do skupiny Partners patří také Partners bankovní služby, Partners investiční společnost, Partners media (www.finmag.cz, www.penize.cz) a Partners Akademie.


"Jsme přesvědčeni o tom, že kvalitní finanční poradenství založené na odborných znalostech, nezávislosti a objektivitě poradce je pro každého klienta obrovským přínosem. Věříme v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem Partners a otevřený vztah založený na důvěře. Snažíme se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty," říká Kateřina Palková, generální ředitelka a předsedkyně představenstva, a dodává: "Proto máme v portfoliu exkluzivní nízkonákladové produkty. Jako jediná finančněporadenská společnost na trhu také nabízíme kvalitní bankovní produkty a služby."Obchodní firma: Partners Financial Services, a.s.

Sídlo společnosti: Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 – Chodov

Identifikační číslo: 27699781

Daňové identifikační číslo: CZ27699781

Právní forma: akciová společnost

Základní kapitál: 30.000.000 Kč